Магнітотерапія – це метод фізіотерапії з застосуванням магнітного поля… Продовжити читати
Магнітотерапія – це метод фізіотерапії з застосуванням магнітного поля. Даний метод можна використовувати як самостійну методику лікування так і комплексно в поєднанні з іншими методиками. Метод базується на впливі низькочастотного магнітного поля на хвору ділянку або весь організм в цілому залежно від потреби.
Основною метою магнітотерапіє – є усунення болю, під впливом магнітного поля знижується біль в наслідок травм, захворювань суглобів, зменшуються запальні процеси, розсмоктуються гематоми.
Що таке магнітотерапія та принцип дії
Технологія магнітотерапії ґрунтується на законах фізики. У результаті впливу поля на організм, диполі (молекули води, що у тканинах) «намагнічуються». Відбувається злиття вільних радикалів – речовин, що «відповідають» за старіння та руйнування клітин, а також викликають запальні процеси.
Магнітне поле проникає на глибину до 5 см, не травмуючи тканини. Процедура безболісна, тому її відмінно переносять пацієнти похилого віку, ослаблені люди та ті, кому інші терапевтичні заходи з ряду причин протипоказані.
Завдяки універсальності, магнітотерапія, як метод лікування, профілактики та реабілітації, використовується за наявності:
- мазевих накладок;
- гіпсу;
- шин та інших тимчасових пристроїв.
Покази до проведення магнітотерапії
- Больовий синдром ( Біль в спині, попереку, шиї)
- Захворювання нервової системи (неврити, неврози)
- Захворювання опорно-рухового апарату
- Травми
- Артрит, артроз
- Порушення сну, головні болі
Використання магнітотерапії можливе навіть в гострих запальних станах, при наявності підвищеної температури тіла. Пояснюється це тим, що зовнішній вплив даного методу мінімальний а тіло постійно підвищує ефективність боротьби з хворобою, що є великою перевагою у порівнянні з іншими методами лікування. Глибинний вплив дозволяє перебудувати та направити роботу організму в потрібне русло, не викликаючи стресу.
Ефект після проведення магнітотерапії
- Зменшення больового синдрому;
- Протинабрякова дія;
- Знеболююча;
- Протизапальна;
- Зняття спазму;
- Прискорення регенерації тканин;
- Покращення кровообігу.
Менше тексту